Пісочниця.

Пісочниця. створений для того, щоб молодий

Пісочниця.

Пісочниця (англ. sandbox – «пісочниця») – сленгове назва фільтра, який накладається на молоді сайти пошуковими системами. Походження назви обумовлено аналогією зі світом людей, в якому маленькі діти не допускаються до серйозних ігор і змушені сидіти в пісочниці.

Пісочниця. за неунікального контенту, розміщення нетематичних

Призначення.

Фільтр «пісочниця» створений для того, щоб молодий сайт отримав впізнаваність. Час, коли сайт знаходиться під дією фільтра, відводиться на те, щоб про ресурс дізналися користувачі висловили свою думку. Термін дії «пісочниці» залежить від якості ресурсу, запитів, за якими він просувається. Чим більш конкурентною https://doxod.top/gipertekst-chto-jeto-takoe/ є запит, тим довше сайт знаходиться під дією фільтра.

В «пісочниці» можуть виявитися і немолоді сайти. Фільтр накладається на них з-за того, що пошукова система втратила довіру до них (з-за неунікального контенту, розміщення нетематичних продажних і природних посилань, а також посилань на сумнівні ресурси). У цьому випадку «пісочниця» стає свого роду місцем для випробування сайту, надання можливостей для його грамотного просування.

https://doxod.top/

Be the first to comment on "Пісочниця."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*